Autosuv.sk

Novinky SUV

Ferrari Purosangue na prvom oficiálnom obrázku

Talianska značka zverejnila prvú fotografiu a potvrdila príchod nového modelu s vyšším podvozkom.
Ferrari Purosangue na prvom oficiálnom obrázku Ferrari

Ferrari na svojom instagrame zverejnilo oficiálny obrázok svojho nového SUV, ktorý ukazuje prednú časť nového modelu Purosangue. Názov vozidla ešte nebol potvrdený, a aj keď je v médiách dlhodobo prezentované ako SUV, podľa prvých fotiek vyzerá skôr ako výkonný model s o niečo vyšším podvozkom.

Oficiálny obrázok potvrdzuje, že nedávne uniknuté fotografie skutočne ukazujú nové Ferrari. Dôkazom sú predné svetlomety v tvare písmena C, v ktorého strede je úzky pás LED denných svetiel.

Predná kapota je výrazne tvarovaná s veľkým oblúkom nad prednými kolesami. Znak Ferrari je umiestnený v maske chladiča, ktorá je zakomponovaná nízko v nárazníku. Zadnej časti bude dominovať mohutný difúzor so štvoricou koncoviek výfuku.

K novinke nám stále chýbajú oficiálne informácie. Dnes v skutočnosti nevieme ani to, či názov Purosangue bude skutočným názvom nového modelu. V skutočnosti môže ísť len o kódové označenie vývojového projektu.

Ferrari k prvému obrázku zverejnilo len nasledujúci text: "Počuli ste fámy... a my s potešením potvrdzujeme, že sú pravdivé (niektoré z nich). Všetko bude odhalené neskôr v tomto roku."

Tagy

Pokračovať v čítaní