Autosuv

Novinky SUV

Hyundai Santa Fe dostane drsnejší vzhľad a plug in hybrid

Kórejci sľubujú drsnejší vzhľad svojho SUV. Zatiaľ zverejnili len fotografiu prednej časti so širokou maskou. Nová platforma umožní nástup elektrifikovaných agregátov vrátane hybridu a plug in hybridu.
Hyundai Santa Fe dostane drsnejší vzhľad a plug in hybrid

Hyundai zverejnil prvý obrázok nového Santa Fe. Fotografia odhaľuje vzhľad prednej časti, všimnúť si môžeme novú širokú mriežku chladiča aj vzhľad denných svetiel v tvare T. Svetlá sa stanú novým identifikačným prvkom modelu, vďaka ktorému bude Santa Fe rozoznateľné už z diaľky. Popri iných vylepšeniach dostane SUV aj novú elektrifikovanú zostavu agregátov. Po prvý raz bude k dispozícii s hybridným a plug-in hybridným pohonom.

Nové Santa Fe bude navyše prvým modelom Hyundai v Európe a prvým SUV Hyundai na svete, založeným na úplne novej platforme vozidiel Hyundai tretej generácie. Tá má umožniť významné zlepšenia v oblasti výkonu, manipulácie a bezpečnosti. Nové Santa Fe dorazí do európskych predajní v priebehu posledného štvrťroka 2020. Viac informácií zverejní kórejská automobilka v nasledujúcich týždňoch.

Tagy

Pokračovať v čítaní