Autosuv.sk

Novinky SUV

Mitsubishi L200 má vyšší výkon a dlhšiu záruku

Slovenské zastúpenie Mitsubishi zatraktívnilo pick-up L200 predĺžením záruky na 7 rokov, navyše ponúka aj navýšenie výkonu.
Mitsubishi L200 má vyšší výkon a dlhšiu záruku Mitsubishi

Mitsubishi chce na Slovensku zatraktívniť svoj pick-up L200, preto oficiálne zastúpenie značky prichádza s novým balíkom "L200 Plus". Ide o doplnkový paket výbavy pre zvýšenie výkonu motora. "Výkonom sa približujeme našej hlavnej konkurencii, avšak hodnotou krútiaceho momentu sme teraz najlepší. V spojení s nízkou hmotnosťou nášho vozidla je to prísľub veľmi slušnej dynamiky, na ktorú zákazníci budú určite pozitívne reagovať," komentoval Jozef Dančo, riaditeľ M Motors SK benefity "L200 Plus". 

L200 Plus 

Výkon pick-upu L200 možno zvýšiť zo 150 na 173 koní, krútiaci moment na 502 Nm. Mitsubishi sa v tomto spoľahlo na úpravu parametrov motora L200 od spoločnosti Steinbauer. Jednotka je prispôsobená priamo na parametre L200 a podľa M Motors SK prináša ich zlepšenie pri zachovaní plynulého priebehu v celom spektre otáčok. Certifikácia je zaručená schváleniami TÜV Austria. Ako dodatočne montované príslušenstvo bude paket „L200 PLUS“ v ponuke v cene 1 199 eur.

Záruka 7 rokov alebo 150-tisíc km

Okrem možnosti navýšenia výkonu prichádza slovenské zastúpenie Mitsubishi aj s predĺženou zárukou na 7 rokov / 150 000 km. Po celý čas trvania záruky zaručuje Mitsubishi majiteľovi, resp. vozidlu, krytie v rozsahu plnej továrenskej záruky. Pri vzniku závady sú opravy na rozdiel od originálnej záruky výrobcu preplácané v komerčných cenách.

"Zavedením oboch noviniek pre model L200 zabezpečíme nielen jeho lepšiu konkurencieschopnosť v rámci segmentu pick-upov, ale aj zvýšenie zostatkovej hodnoty a tým aj atraktivity pre potenciálnych súkromných aj fleetových zákazníkov", dodal Dančo.

Tagy

Pokračovať v čítaní