Autosuv.sk

Novinky SUV

Modernizované BMW X3 sa ukazuje na prvej fotke

Fotografiu zrejme omylom zverejnil španielsky web BMW. Na oficiálne informácie si ešte musíme počkať.
Modernizované BMW X3 sa ukazuje na prvej fotke

Modernizované BMW X3 bude predstavené v najbližších týždňoch. Vynovený dizajn nám odhaľuje prvá oficiálna fotografia, ktorú pôvodne zverejnila španielska oficiálna stránka BMW. Z tohto uhla a pri menšej kvalite fotka veľa o vzhľade neprezrádza. Odhalená je bočná časť a čiastočne aj predok vozidla. Najzásadnejšou zmenou prechádza v prípade vozidiel bavorskej automobilky momentálne najmä predná časť - konkrétne obličky. 

SUV X3 si v tomto smere zachovalo konzervatívny dizajn, obličky sú len vo vrchnej časti a zrejme majú len mierne zmenený tvar. Menšou úpravou prešli tradične svetlá a podobné zmeny môžeme očakávať aj vzadu.

V interiéri by si vynovená verzia mala požičať modernejšie prvky z novších modelov. Okrem novšej páky automatickej prevodovky by to mohla byť väčšia obrazovka s novšou verziou infotainmentu iDrive 8. Pod kapotou zásadnejšie zmeny neočakávame. V ponuke ostanú naftové a benzínové štvorvalce aj šesťvalce, rovnako aj plug in hybridná verzia. V rámci modernizácie zrejme dôjde len k miernemu navýšeniu výkonu niektorých motorov. 

Tagy

Pokračovať v čítaní