Autosuv.sk

Novinky SUV

Range Rover predstavil špeciálnu bronzovú edíciu modelu Evoque

Okrem bronzového Evoque predstavil Land Rover aj športovú verziu P300 HST.
Range Rover predstavil špeciálnu bronzovú edíciu modelu Evoque

Oficiálny názov novej verzie znie Bronze Collection Special Edition. Cieľom automobilky bolo zvýrazniť dizajn a pripraviť verziu, ktorou sa majiteľ môže odlíšiť. Model dostal výbavu Evoque S a dostupný je v troch farbách - v šedej, čiernej a sivej. Zvonku je najvýraznejším prvkom kontrastná strecha s lakovaním korintská bronzová. Kontrastné lakovanie ešte zvýrazňuje klesajúci profil strechy. Okrem toho je bočná strana ozdobená prvkami z leštenej medi. Vonkajší dizajn dotvárajú sivé 20-palcové kolesá.

Vo vnútri nájdeme obklad zo sivého jaseňového dreva, unikátne koberčeky s kovovými rohmi a ebenovo zrnitú kožu. Pri popisovaní interiéru sa musíme spoľahnúť na informácie od automobilky, keďže fotografiu zatiaľ nezverejnila. Špeciálna verzia dostane multimediálny systém Pivi Pro, ovládaný pomocou 10-palcového displeja. Bronzová edícia bude dostupná so všetkými motorizáciami vrátane plug in hybridu P300e.

Okrem toho prichádza Evoque aj v novej športovo ladenej verzii P300 HST, ktorá je inšpirovaná väčším súrodencom Range Rover Sport HST. Nechýbajú viaceré úpravy dizajnu vo vnútri aj vonku, ktorými sa má P300 HST odlíšiť od štandardného modelu Evoque. Dôležitý je v tomto prípade pohon. Pod kapotu sa dostane výlučne benzínový dvojliter Ingenium s výkonom 300 k (220 kW). Na 100 km/h zrýchli v priebehu 6,8 s.

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní