Autosuv.sk

Novinky SUV

Renault Austral príde aj v 7-miestnej verzii

Na cestách sa objavili maskované prototypy predĺženého Renaultu Austral.
Renault Austral príde aj v 7-miestnej verzii

Tento rok priniesol na trh nový crossover Austral, ktorý v ponuke nahradil nie celkom úspešný Kadjar. Tým však francúzsky výrobca nekončí a chystá aj dlhšiu verziu Australu s tromi radmi sedadiel.

Špionážne fotky ukazujú, že predĺžený model získa priestor navyše vďaka výrazne dlhšiemu zadnému previsu. Odlišná je aj línia strechy a zadná časť má vďaka tomu krabicovejší vzhľad. Maskovanie zatiaľ veľa zakrýva, ale zdá sa, že dizajn prednej časti by mohol ostať zachovaný a od modelu Austral sa bude líšiť (ak vôbec) len minimálne.

Vzadu môžeme vidieť rovnaké svetlomety, ktoré sú čiastočne prekryté maskovaním. Ich horná časť je v skutočnosti predĺžená až do stredu piatych dverí k znaku Renault. Veľmi podobný ostane zrejme aj zadný nárazník.

Z interiéru sme ešte nič nevideli, ale nie je dôvod, aby Renault na ňom čokoľvek menil. Novinka si zrejme požičia celú palubnú dosku aj s volantom z crossoveru Austral a to isté platí aj pre pohonné jednotky. Už teraz sa špekuluje o menách Grand Austral alebo Austral Espace. Fotografie maskovanej verzie si môžete pozrieť vo videu nižšie.

 

Tagy

Pokračovať v čítaní