Autosuv.sk

Novinky SUV

Škoda ukazuje modernizovaný Karoq na prvých skiciach

Prvé skice ukazujú iba minimálne úpravy vzhľadu s pozmenenými svetlami a prednou maskou.
Škoda ukazuje modernizovaný Karoq na prvých skiciach

Karoq patrí medzi najpredávanejšie modely českej značky a po štyroch rokoch na trhu sa dočká modernizácie. Úspech pre Karoq znamená, že žiadne zásadnejšie zmeny očakávať nemôžeme, platí to minimálne pri pohľade na dizajn.

Skice ukazujú mierne upravenú 6-uholníkovú prednú masku so zdvojeným rebrovaním. Predné svetlomety sú užšie ako predtým a siahajú až k maske chladiča. Línia denných svetiel je po novom rozdelená na dve časti. Nižšie je umiestnené hmlové svetlo, vo vrcholnom prevedení – separátny modul LED.

Druhá skica ponúka pohľad na novú zadnú časť. Okrem dlhšieho zadného spojlera a opticky upraveného zadného nárazníka s čiernym difúzorom je zo skice zrejmé aj nové prevedenie ostro tvarovaných zadných svetiel. Rovnako, ako predné svetlomety, sú aj tieto svetlá plochejšie ako predtým, vďaka čomu zvýrazňujú šírku vozidla.

O zmenách, dotýkajúcich sa motorov, Škoda zatiaľ nič oficiálne nepotvrdila. Výraznejších noviniek pod kapotou sa zrejme nedočkáme. Viac sa dozvieme až v rámci digitálnej premiéry 30. novembra.

Tagy

Pokračovať v čítaní