Autosuv.sk

Ostatné

Audi RS 4 Avant podstúpilo omladzovaciu kúru

Pozrite si fotografie modernizovaného rýchleho kombi - Audi RS 4 Avant.
Audi RS 4 Avant podstúpilo omladzovaciu kúru

Pozrite si fotografie modernizovaného rýchleho kombi - Audi RS 4 Avant.

Modernizované Audi RS 4 sa predvádza na prvých fotkách. Dominantným prvkom vpredu ostáva predná maska, je širšia a jej čierna lesklá výplň má pripomínať včelie plásty. Upravené sú aj predné svetlá s čiernym lemovaním. Vzadu sa dizajnéri sústredili na úpravu svetiel, nárazníka a čierneho difúzora. V porovnaní so základným modelom A4 Avant má športové kombi RS 4 Avant o 30 mm širšie blatníky, aby sa do nich pohodlne zmestili aj príplatkové 20-palcové kolesá.

Interiér vozidla potvrdzuje jeho športové zameranie, zároveň však prináša moderné technológie, ako sme v prípade Audi zvyknutí. Má 10,1-palcový dotykový displej a digitálny prístrojový panel. Na rozdiel od iných nových modelov nedostal tretí displej, resp. dotykovú plochu na ovládanie klimatizácie, ale to vôbec neprekáža, skôr naopak. Športový dojem umocňujú sedadlá, volant a červené prešívanie. Pridať sa k tomu môže aj červené ambientné osvetlenie, to už však záleží od vkusu posádky. Vybrať si totiž môžu až 30 rôznych farieb podsvietenia.

Audi RS 4 Avant (25 obrázkov v galérii)

To podstatné sa v prípade športovo ladeného Audi ukrýva pod kapotou. Prepĺňaný benzínový V6 motor s objemom 2,9 l katapultuje rýchle kombi na rýchlosť 100 km/h v priebehu 4,1 s. Maximálny krútiaci moment 600 Nm je dostupný od 1 900 do 5 700 otáčok, a keď začne slabnúť, tak sa o slovo prihlási maximálny výkon 331 kW pri 5 700 až 6 700 otáčkach. S predajom modernizovaného Audi RS 4 Avant sa začne už tento mesiac a jeho cena začne na 81 400 eur.

Tagy

Pokračovať v čítaní