Autosuv.sk

Ostatné

BMW odelo svoj model XM do zamatu

BMW ukázalo v Cannes model XM Mystique Allure, inšpirovaný supermodelkou Naomi Campbell.
BMW odelo svoj model XM do zamatu

Trblietavé filmové premiéry, hviezdy zdobiace červený koberec a vysokovýkonné vozidlo, ktoré  zapadá do extravagantného prostredia. BMW na filmovom festivale v Cannes, kde už tretí rok po sebe pôsobí ako oficiálny automobilový partner, tu predviedol model BMW XM Mystique Allure. Inšpiroval sa britskou supermodelkou Naomi Campbell.

BMW XM Mystique Allure predstavuje prvé vozidlo v histórii značky, ktoré vzniklo s použitím materiálov z módneho priemyslu. Exteriér vozidla, inšpirovaný Naominou obľúbenou farbou, sa môže pochváliť hlboko nasýteným ultramarínovým odtieňom, ktorý podčiarkuje lesklý matný povrch.

Dizajn s bohatým zamatom a trblietkami prepája interiér s exteriérom. Žiarivá matná metalíza vďaka kovovým flitrom plynule mení farbu odtieňa od intenzívnej fialovej až po hlbokú ultramarínovú. Všetky povrchy vo vnútri automobilu, vrátane M Lounge v zadnej časti, pokrýva fialový zamat.

BMW týmto počinom ešte zvýraznilo extravaganciu svojho modelu XM. Otázkou ostáva, ako sa vozidlo čiastočne odeté do zamatu bude umývať. Namiesto autoumyvárky zrejme nastúpi tepovacia čata.

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní