Autosuv.sk

Ostatné

Dedinčania dobyli medzinárodnú výstavu veteránov v Tullne

Naši priatelia z malej dediny prišli ukázať, ako krásne sa chrómuje a renovuje u nás. Po Essene rozbalili svoj stánok rovno v novom, najväčšom a najprestížnejšom pavilóne.
Dedinčania dobyli medzinárodnú výstavu veteránov v Tullne

Človek príde na prekrásne vynovené výstavisko a len čumí, ktorý stánok tam najviac zažiaril. Predsa naši priatelia z malej dediny prišli ukázať, ako krásne sa chrómuje a renovuje u nás. Po Essene rozbalili svoj stánok rovno v novom, najväčšom a najprestížnejšom pavilóne.

Rakúšania kukali jak "puci", čo naša rodinka dokáže. Ich stánok pochválil aj šéf výstaviska. Tak toto je super reprezentácia. A čo sa mi ešte páčilo? Malé okresné mestečko Tulln má vynovené výstavisko, pribudli krásne veľké haly a reštaurácie.

Som z Nitry a pri porovnaní s celoslovenským výstaviskom Agrokomplex je mi smutno!!! Čo sa mi páčilo? Páčil sa mi Brough Superior S.S. 1000, motorka len za 60 000 eur. Krásna frézarská práca. Zaujímavý bol aj Citroen DS so šesťvalcovým motorom.

A čo sa mi nepáčilo? Austin Haeley 3000 napadnutý domácim kutilom. Majsterko "A je to", ho rozšíril a sploštil, škoda roboty. Najviac som sa čudoval nad celkom podarenou replikou Porsche 356, ale miesto štvorvalca mal vzadu ten bastard elektromotor!!! Na čo je to dobré???

Ja v mojich veteránoch nemám rádio, lebo počúvam zvuk vyladených motorov. Porsche tak krásne nehučí, ale aj tak ruky odlomiť za takéto ničenie minulosti. Na záver sme natankovali naftu za 1,65 eur. Nenaštve vás to, keď u nás dáme 1,80 eur?!!!

Text a foto: Marian Bazala

Obrázky

Pokračovať v čítaní

link