Autosuv.sk

Ostatné

Fotky novej triedy S už kolujú internetom. Mercedes reaguje videom

V najnovšom videu šéf Mercedesu, Ola Kallenius, víta zamestnancov späť v práci. Na konci ubezpečuje zákazníkov o budúcnosti značky a robí tak vedľa prototypu novej triedy S.
Fotky novej triedy S už kolujú internetom. Mercedes reaguje videom

Na internete už vo veľkom kolujú fotografie len slabo maskovaného prototypu Mercedes triedy S. Vpredu dostane nová generácia o niečo väčšiu masku, a samozrejme, nové svetlá. Na fotke zadnej časti môžeme tiež vidieť nové svetlá, spojené chrómovou lištou, v dolnej časti sa nachádza nový nárzník s dvoma koncovkami výfuku.

Výraznejšia zmena sa udiala vo vnútri. Fotografie a video odhaľujú úplne novú palubnú dosku s obrovským dotykovým displejom, vychádzajúcim zo stredového tunela. Počet klasických tlačidiel je drasticky znížený. Vyzerá to tak, že ani na dverách nenájdeme fyzické tlačidlá, ale zobrazovacie a dotykové 3D "plochy". Slúžia na obsluhu základných funkcií ako otváranie okien, vyhrievanie a ventiláciu sedadiel, či nastavenie zrkadiel. O tejto novinke sme už dávnejšie informovali a viac si o nej môžete prečítať v nasledujúcom článku. Pre zobrazenie KLIKNITE SEM!

Mercedes na únik videí a fotiek zareagoval po svojom. Zverejnil video, v ktorom Ola Kallenius víta zamestnancov späť v práci. Na konci ubezpečuje zákazníkov o budúcnosti značky a robí tak vedľa prototypu novej triedy S.

Pokračovať v čítaní