Autosuv.sk

Ostatné

FUN TEST: Truhlík a Sajfa napratali do Citroenu C3 Aircross posteľ a užili si halloweensku noc

Citroen C3 Aircross vďaka rôznym farebným kombináciám mieri na rôznorodú cieľovú skupinu. Mestské SUV je však nielen štýlovým, ale v prvom rade praktickým vozidlom. Veď Truhlík so Sajfom do neho napratali posteľ. Šarm Citroenu C3 Aircross otestovali počas halloweenskej noci. V ma
FUN TEST: Truhlík a Sajfa napratali do Citroenu C3 Aircross posteľ a užili si halloweensku noc

Citroen C3 Aircross vďaka rôznym farebným kombináciám mieri na rôznorodú cieľovú skupinu. Mestské SUV je však nielen štýlovým, ale v prvom rade praktickým vozidlom. Veď Truhlík so Sajfom do neho napratali posteľ. Šarm Citroenu C3 Aircross otestovali počas halloweenskej noci. V maskách vyrazili do ulíc a zahrali sa na taxikárov.

Citroën C3 Aircross

Citroën C3 Aircross to je nové kompaktné SUV Citroën. Najpriestrannejšie vozidlo vo svojej triede ponúka objem batožinového priestoru 520 l, posuvné delené sedadlá v 2. rade a sklopné sedadlo spolujazdca pre množstvo užitočnej variability.

Systém Grip Control a Hill Asist Descent umožňuje prejazd všetkými terénmi.

Citroën C3 Aircross prináša nevídané pohodlie vďaka patentovanému Citroën Advanced Comfort®, až 85 farebných kombinácií karosérie, otvárateľnú panoramatickú strechu pre vaše potešenie a 12 asistenčných systémov pre vašu bezpečnosť.

Priestranný a všestranný. Nový Citroën C3 Aircross. Nekonečné Možnosti

Viac nawww.citroen.sk.


Tagy

Pokračovať v čítaní