Autosuv.sk

Ostatné

FUN TEST: Truhlík a Sajfa v Peugeote 5008 spravili taxi mladým hokejistom

Napratať tri tašky s hokejovým výstrojom do batožinového priestoru dokážete len v máloktorom aute. Peugeot 5008 v tejto skúške obstál. Zaprieť sa a trochu si privstať, museli aj naši odborníci na FUN TEST-y, aby stihli doviezť chalanov na raňajší tréning. V záverečnej discipl?
FUN TEST: Truhlík a Sajfa v Peugeote 5008 spravili taxi mladým hokejistom

Napratať tri tašky s hokejovým výstrojom do batožinového priestoru dokážete len v máloktorom aute. Peugeot 5008 v tejto skúške obstál. Zaprieť sa a trochu si privstať, museli aj naši odborníci na FUN TEST-y, aby stihli doviezť chalanov na raňajší tréning. V záverečnej disciplíne porovnali rýchlosť dopravy počas raňajšej zápchy autom a kolobežkou e-Kick. Ako nakoniec skončil súboj kolobežkára Sajfu a vodiča Truhlíka, si pozrite v najnovšom FUN TEST-e.

„Presadnite štýlovo do nového 7-miestneho SUV PEUGEOT 5008! Teraz navyše aj s odkupným bonusom 1000 eur za staré auto akejkoľvek značky! Objednajte sa na testovaciu jazdu k najbližšiemu predajcovi PEUGEOT ešte dnes a objavte novú dimenziu SUV.”. Viac na http://www.peugeot.sk/ponuka-modelov/vybrat-vozidlo/nove-5008-suv.html.

alternativny-text

Tagy

Pokračovať v čítaní