Autosuv.sk

Ostatné

Honda prezradila slovenskú cenu modelu CR-V Sport Line

Honda CR-V dostala spolu s líniou Sport Line športovejší nádych.
Honda prezradila slovenskú cenu modelu CR-V Sport Line

Nová výbava Sport Line je k dispozícii v dvoch povrchových úpravách, čierna perlová Crystal alebo biela perlová Platinum. Obsahuje tiež tmavé akcenty na  obložení svetlometov a bočných zrkadlách a tmavá povrchová úprava je aplikovaná na zliatinové disky a matice kolies.

Interiér modelov Sport Line využíva ďalšiu škálu vizuálnych vylepšení. Na vnútorné obloženie konzoly, palubnej dosky a výplní sa použilo tmavé drevo dverí. Na rámoch klimatizácie a informačného systému je prepracovaná čierna povrchová úprava v klavírnej čiernej farbe. Obloženie volantu, radenie prevodových stupňov a kľučky dverí tiež dostávajú povrchovú úpravu v klavírnej čiernej farbe. Líniu Sport Line dotvára čierne čalúnenie stropu, čierne obloženie stĺpikov a kožené sedadlá.

Honda

Modely Sport Line sa vyznačujú tmavým chrómovým povrchom okolo hmlových svetiel, na nárazníku, dverách a zadných dverách. U variantov FWD a AWD Sport Line je súčasťou štandardnej výbavy tónované sklo. Prvé kusy Honda CR-V Sport Line budú dostupné od polovice októbra za 37 090 eur (2WD verzia) a neskôr aj AWD verzia 39 090 eur. Uvedené ceny sú vrátane DPH a neobsahujú aktuálne cenové zvýhodnenie.

Obrázky

Pokračovať v čítaní