Autosuv.sk

Ostatné

Hyundai Staria zaujal. Kapacita vyhradená pre Slovensko sa rýchlo míňa

Za prvý mesiac predaja na Slovensku sa z MPV modelu Staria predalo 35 kusov.
Hyundai Staria zaujal. Kapacita vyhradená pre Slovensko sa rýchlo míňa

Prvý júnový deň tohto roka odštartoval Hyundai na Slovensku predaj svojho nového MPV modelu Staria. Za prvý mesiac sa preň rozhodlo už 35 zákazníkov, čo predstavuje približne tretinu zo všetkých vozidiel, ktoré sa tento rok u nás dostanú do predaja.

"Vysoký záujem zákazníkov o model Staria nás veľmi teší. Už pred zverejnením cenníka dostávali naši predajcovia mnoho dopytov od ľudí, ktorí boli pripravení vozidlo okamžite kúpiť. Sme radi, že aj v dobe, keď predajom dominujú SUV modely, vieme našim zákazníkom ponúknuť atraktívnu alternatívu v podobe moderného a priestranného MPV," povedal Roman Portášik, obchodný riaditeľ  Hyundai Slovensko.

Mierne väčšiemu záujmu sa v júni tešila Staria v 9-miestnom prevedení, na ktorú získal Hyundai 20 objednávok. Zvyšných 15 kusov tvorila Staria so siedmimi sedadlami. Pri tejto luxusnej 7-miestnej verzii sa 5 kusov vozidiel predalo s príplatkovým panoramatickým strešným oknom.

Model Staria sa na Slovensku predáva výlučne s naftovým motorom 2,2 CRDi, 8-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies. Aktuálne má už Hyundai ďalších vyše 30 kusov vozidiel k dispozícii na sklade.

Tagy

Pokračovať v čítaní