Autosuv.sk

Ostatné

Limuzína do terénu. Presne taký je nový Maybach.

Mercedes sa v poslednej dobe snaží orientovať svoje vozidlá do novej, luxusnej triedy terénnych aut. Nízka konkurencia a meno značky Maybach, ktorú mercedes kúpil, v podstate predpovedajú tomuto autu úspech. Po šesťkolesovom Mercedese AMG G63 6x6 a rýchlom géčku G500 4x42 nám au
Limuzína do terénu. Presne taký je nový Maybach.

Mercedes sa v poslednej dobe snaží orientovať svoje vozidlá do novej, luxusnej triedy terénnych aut. Nízka konkurencia a meno značky Maybach, ktorú mercedes kúpil, v podstate predpovedajú tomuto autu úspech. Po šesťkolesovom Mercedese AMG G63 6x6 a rýchlom géčku G500 4x42 nám automobilka práve na autosalóne v Ženeve ukázala titána určeného pre horných desať percent.

Limuzína do terénu. Presne taký je nový Maybach. (10 obrázkov v galérii)

Predstavte si Mercedes triedy G, roztiahnite rázvor o viac ako pol metra, odrežte na konci strechu a nahraďte ju luxusným plátnom. Čo dostanete, je ohromujúca limuzína, v ktorej ale nemusíte byť odlúčení od sveta. Jednoducho sklopte zadnú časť strechy a kochajte sa jazdou po vašom súkromnom safari. Nechajte pomasírovať sedadlami so zabudovanou funkciou masáže lávovými kameňmi alebo si ich jednoducho sklopte, vysuňte nožnú podperu a použite ako posteľ. Ak by vás náhodou prestala baviť príroda, nezúfajte. Jednoducho zatiahnite strechu a užívajte si sledovanie filmov na 10 palcovej obrazovke alebo šampanské z chladiaceho držiaku na nápoje.

Ako sa má váš šofér, to vás asi nezaujíma, ale môžete si byť istý, že tak, ako vy ste obklopený luxusom, ani on nebude trpieť. Napokon, môže si dosýta užiť supersilný šesťlitrový dvanásťvalec AMG. Ak vás toto auto zaujalo, rýchlo schmatnite telefón a volajte svojmu privátnemu bankárovi. Vyrobí sa totiž len 99 kusov a preto je jasné, že medzi boháčmi sa o tento artikel strhne bitka. Asi taká ako keď sa stretnú dve ženy vo výpredaji nad posledným párom lodičiek.

Tagy

Pokračovať v čítaní