Autosuv.sk

Ostatné

Nový Hyundai Tucson dostal slovenskú cenovku

Nový Tucson dostal výrazný dizajn a moderné technológie. Na Slovensku sa bude predávať od 21 990 eur po započítaní bonusu.
Nový Hyundai Tucson dostal slovenskú cenovku

Hyundai zverejnil ceny novej generácie modelu Tucson. Vozidlo, ktoré okamžite zaujalo svojím vzhľadom, bolo predstavené už v septembri - viac podrobností si prečítate v staršom článku - KLIKNITE SEM! Najlacnejší Tucson s benzínovým motorom 1,6 T-GDi a so 6-stupňovou prevodovkou štartuje na cene 21 990 eur po započítaní akciového bonusu 1 500 eur. Na opačnej strane cenníka sú dobre vybavené modely Premium so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou a pohonom všetkých kolies. Benzínová verzia sa zmestila tesne pod 33 000 eur, naftová je s cenovkou 34 580 eur o niečo drahšia.

Okrem toho budú v ponuke aj hybridné modely s cenou od 29 090 eur. Pochváliť sa môžu výkonom až 169 kW. Disponujú 6-stupňovou automatickou prevodovkou a k dispozícii sú verzie s pohonom prednej nápravy aj s pohonom všetkých kolies. Ani toto však nebude vrchol ponuky. Tam tróni plug in hybridná verzia s výkonom až 195 kW. Cenu vrcholnej verzie zatiaľ nepoznáme, na trh sa dostane až v budúcom roku.

Tagy

Pokračovať v čítaní