Autosuv.sk

Ostatné

Polestar prídáva do svojich áut aplikáciu na streamovanie

Vybrané televízne programy bude Polestar streamovať prostredníctvom novej aplikácie. Neskôr tam pribudnú aj programy špecifické pre rôzne krajiny.
Polestar prídáva do svojich áut aplikáciu na streamovanie

Polestar vyvinul vlastnú streamovaciu aplikáciu pre svoj model Polestar 2. Aplikácia je zatiaľ dostupná len v testovacej beta verzii. Využívať ju možno v celej Európe. Aplikácia umožňuje prostredníctvom 11-palcovej obrazovky streamovať obsah z webových stránok rôznych providerov.

"Vydali sme novú Polestar video aplikáciu v beta forme, takže si naši zákazníci môžu začať užívať výhody video streamu v aute skôr. Dostaneme spätnú väzbu - dobrú aj zlú - čo nám pomôže vyladiť aplikáciu na základe tisícov užívateľských prípadov," vysvetli šéf Polestaru, Thomas Ingenlath.

Obsah zahŕňa správy a národných TV vysielateľov. Na začiatku budú dostupné švédske, nórske, nemecké, či anglické stanice. Ďalšie programy, špecifické pre ostatné trhy, pribudnú časom. Aplikáciu nemožno využívať za jazdy. Streamovanie však pokračuje aj po pohnutí sa z parkoviska. Program však už nebude možno z bezpečnostných dôvodov sledovať, ale iba počúvať. Dáta, potrebné pre chod aplikácie, nebudú majiteľom účtované.

Tagy

Pokračovať v čítaní