Autosuv.sk

Ostatné

Pozrite si hlavné ťaháky autosalónu v Nitre

Na autosalóne v Nitre sa predvedú aj autá, ktoré ešte nemôžeme stretnúť na cestách. A to je na slovenské pomery celkom úspech.
Pozrite si hlavné ťaháky autosalónu v Nitre

Na autosalóne v Nitre sa predvedú aj autá, ktoré ešte nemôžeme stretnúť na cestách. A to je na slovenské pomery celkom úspech.

Keď sa pozrieme do štatistík, tak pripravovaný autosalón v Nitre nevyniká dych vyrážajúcimi číslami. V dňoch 5. až 8. októbra sa na výstavisku Agrokomplex predstaví dokopy 220 vystavovateľov, 26 automobilových značiek a 33 slovenských noviniek. Z tohto pohľadu nejde o výnimočnú udalosť ani na slovenské pomery.

Tento rok však bude v porovnaní s nedávnou minulosťou predsa len o niečo lepší. Slovenských výstavných premiér je vždy na autosalónoch dostatok, ale väčšinou ide o autá, ktoré už jazdia po cestách a možno ich obdivovať priamo v predajniach jednotlivých značiek. Na výstavisku v Nitre nájdu svoje miesto však aj čerstvé novinky z Frankfurtu, ktoré väčšina Slovákov nemala možnosť zhliadnuť naživo. Najdôležitejšie z nich vám priblížime aj prostredníctvom videí Rasťa Chválu z autosalónu vo Frankfurte. Všetky videá z Frankfurtu nájdete na nasledujúcom linku Kliknite sem!

Škoda Karoq

Volkswagen T-Roc

Okrem T-Rocu prinesie Volkswagen aj nové Polo a Tiguan Allspace.

Citroen C3 Aircross

Citroen vystaví nástupcu modelu C3 Picasso. Nový C3 Aircross vzhľadom zapadá do súčasného dizajnového štýlu francúzskej značky.

Seat Arona

V Seate Arona sa môžete porozprávať s digitálnou osobou Alexou, ktorá vám môže povedať vtip, ale nemá problém pomôcť aj s nastavením navigácie.

Hyundai Kona

Malý crossover Hyundaiu zaujme viac pri osobnom stretnutí, ako na fotkách či videách.

Range Rover Velar

Nový Velar sme tento rok mohli na Slovensku vidieť počas autosalónu v Bratislave. My už s ním máme aj prvé jazdné skúsenosti.

Milovníkov športových áut budú do svojich stánkov najviac lákať značky Honda a Seat s modelmi Civic Type R a Leon Cupra. Opel predvedie dve verzie svojej vlajkovej lode Insignia (Grand Sport a Sports Tourer) a model Crossland X. V zozname vystavených áut sa nenachádza Grandland X, ktorý v týchto dňoch uvádza nemecká značka na slovenský trh Kliknite sem!

Svoje vozidlá predstavia na autosalóne aj Subaru, Lada, Peugeot, Volvo, Jaguar, Nissan, Renault, Ford a Mazda.

Tagy

Pokračovať v čítaní