Autosuv.sk

Ostatné

Pozrite si to najlepšie na Auto.sk v roku 2017

Portál Auto.sk rozbehol svoju činnosť v apríli a odvtedy vám prináša nielen novinky a zaujímavosti zo sveta automobilového priemyslu, ale aj videotesty Rasťa Chválu a FUN TESTY Truhlíka a Sajfu. Obzreli sme sa za prvými mesiacmi nášho fungovania a prinášame vám zoznam článkov, kt
Pozrite si to najlepšie na Auto.sk v roku 2017

Portál Auto.sk rozbehol svoju činnosť v apríli a odvtedy vám prináša nielen novinky a zaujímavosti zo sveta automobilového priemyslu, ale aj videotesty Rasťa Chválu a FUN TESTY Truhlíka a Sajfu. Obzreli sme sa za prvými mesiacmi nášho fungovania a prinášame vám zoznam článkov, ktoré vás najviac zaujali.

Vybrali sme z každého rožku trošku. Neobišli sme testy, prvé jazdy, videá Sajfu a Truhlíka, zaujímavosti a ani novinky. Ak sa chcete k niektorému z nich vrátiť, stačí kliknúť na jeho názov.

Rasťo vo Frankfurte plnil výzvu Juniora a Marcela, oslovoval pekné baby

Rasťo Chvála Frankfurt
Rasťo Chvála

Okrem množstva práce počas autosalónu vo Frankfurte si musel Rasťo nájsť čas aj na splnenie výzvy, ktorú dostal od Juniora a Marcela z Rannej šou Fun radia. My sa vďaka nej môžeme pozrieť aj na pekné baby.

FUNTEST: Truhlík a Sajfa v Peugeote 5008 spravili taxi mladým hokejistom

Truhlík a Sajfa
Boris Holečko

Napratať tri tašky s hokejovým výstrojom do batožinového priestoru dokážete len v máloktorom aute. Peugeot 5008 v tejto skúške obstál. Zaprieť sa a trochu si privstať museli aj naši odborníci na FUN TEST-y, aby stihli doviezť chalanov na raňajší tréning. V záverečnej disciplíne porovnali rýchlosť dopravy počas raňajšej zápchy autom a kolobežkou e-Kick. Ako nakoniec skončil súboj kolobežkára Sajfu a vodiča Truhlíka, si pozrite v najnovšom FUN TEST-e.

Prvá jazda: Range Rover Velar sme krotili na nórskych cestách

Range Rover Velar
Rasťo Chvála

Range Rover Velar neskryje rukopis automobilky Land Rover. Aj preto mu neprekáža terén, hoci stále ostáva v prvom rade luxusným autom. Ako pracuje inteligentný pohon všetkých kolies v zákrutách, si môžete pozrieť na úplnom konci videa.


Prvá jazda: Alfa Romeo Stelvio kladie dôraz na emócie za volantom

Alfa Romeo Stelvio
Alfa Romeo

Úvodné kilometre za volantom Alfy Romeo Stelvio sme absolvovali na slovenských cestách. Situáciu sme využili a prvé SUV značky Alfa Romeo sme preverili v našej rýchlostnej skúške. Alfu by sme mohli pochváliť za slušný batožinový priestor a dostatok miesta pre posádku, ale to všetko ustupuje do úzadia pri pohľade na jej jazdné vlastnosti a výborný podvozok.

Test: Vyskúšali sme Suzuki Ignis v blate a teréne

Suzuki Ignis
Rasťo Chvála

Malé a ľahké autá si väčšinou poradili s terénom lepšie ako veľké a ťažké SUV. Preto sme Suzuki Ignis preverili v blate, ale nezabudli sme sa pozrieť ani na jeho praktické vlastnosti.

Pozrite si vo videu základné pravidlá jazdy na snehu v meste

Sneh rasťo Prius
Rasťo Chvála

Pri troche zručnosti sa dá aj s hybridným autom a pohonom iba jednej nápravy na snehu veľa prejsť. Problém na ceste často vytvárajú nervózni šoféri, ktorým chýba trochu pochopenia pre ťažkú situáciu druhého.

Somár Vitus zahryzol do oranžového McLarenu za 300-tisíc eur, pomýlil si ho s mrkvou

Vitus somár McLaren
youtube

Oranžové auto si somár Vitus pomýlil s veľkou mrkvou a majiteľovi McLarenu spôsobil škodu 5800 eur.

Kia Stinger dostala slovenskú cenovku a servis zdarma

Kia Stinger
Kia

O články s cenami nových vozidiel bol vo všeobecnosti veľký záujem. Najviac čitateľov zaujímala cena modelu Stinger.

Ak toto v Rakúsku prehliadnete, hrozia vám tisícové pokuty

rakusko dialnica
Wikipedia.org

Na severe Rakúska, predovšetkým v okolí miest Innsbruck a Salzburg, je na diaľniciach pravidelne obmedzená rýchlosť na 100- 110 km/h. Na elektronickom dopravnom značení sa nachádza popis IG-L. Ak vidíte tieto tri písmenká, radšej neprekraćujte rýchlosť. Hrozí vám niekoľkotisícová pokuta.

Najvtipnejšie výhovorky (aj slovenské): Tieto pred policajtmi určite neprešli

policajt
Samphoto

Za rýchlu jazdu si človek podľa predpisov zaslúži trest. Je ale prirodzenou ľudskou vlastnosťou snažiť sa mu vyhnúť. Ak si netrúfate pred policajtmi utekať, alebo sa im vyhrážať, že ste "náš človek," ostáva vám už len zapojiť dôvtip.

Rok 2018 z pohľadu motoristov. Čo nám prinesie?

dialnica
youtube

Rok 2018 prinesie z pohľadu motoristov opäť množstvo noviniek. V článku sme sa pozreli na očakávané udalosti, ale pridali sme aj vyslovené špekulácie, ktoré sú vyznačené kurzívou.

Tagy

Pokračovať v čítaní