Autosuv.sk

Ostatné

Red Bull ukazuje v novom videu aj krásy Slovenska

Monopost stajne Red Bull Racing v československom videu cestuje z Prahy až do Tatier.
Red Bull ukazuje v novom videu aj krásy Slovenska Filip Nagy - Red Bull

Formula 1 tímu Red Bull Racing je hlavnou hrdinkou cestovateľského príbehu od známeho českého hradu až k tomu slovenskému. V sprievode legendárnej RB7, jedného z najdominantnejších áut v histórii F1, sa v 7 minútach ocitnete na Karlovom moste, v centre Prahy, zatancujete si s tradičným folklórnym súborom, prefrčíte cez moravské vinice, odskočíte si do Tatier pre epický výhľad, navštívite historický slovenský skanzen, rýchle kolesá otestujú celkom nový asfalt v Bratislave, neobídete ani mosty ponad Dunaj a zaparkujete pred hradom v hlavnom meste.

Slovensko a Česko sa týmto dostali do elitného klubu, keďže po krajinách ako USA alebo Holandsko previedli monopost po svojich končinách. Dve malé krajiny v strede Európy teraz pútajú pozornosť po celom svete krásnymi zábermi.

Vo videu sa mieša zvuk monopostu, spôsobujúci husiu kožu, so zábermi na ikonické lokality v našej krajine. Za volant sa posadil bývalý pilot Red Bullu, David Coulthard. Podľa Coultharda prináša video to najlepšie z dielne (stajne i hangáru) Red Bull, a to veľmi netradičným spôsobom. Celé video si môžete pozrieť nižšie.

 

Tagy

Pokračovať v čítaní