Autosuv.sk

Ostatné

Renault predstavuje novú výbavu E-Tech engineered pre vybrané modely

Špeciálna verzia E-Tech engineered bude dostupná len s hybridnou a plug in hybridnou motorizáciou pre vybrané modely.
Renault predstavuje novú výbavu E-Tech engineered pre vybrané modely

Špeciálna verzia E-Tech engineered vychádza z výbavy R.S. Line. Zachováva všetky jej prednosti a vybavenie a pridáva k tomu navyše nový dizajn. Špeciálna verzia sa zvonku vyznačuje prvkami vo farbe Warm Titanium, a to konkrétne lištou F1® v spodnej časti predného nárazníku, bočnými prahmi, lištou zadného nárazníka a tiež diskami.

Ďalším rozpoznateľným prvkom je tradičný znak Renault v tvare diamantu umiestnený vpredu a vzadu, vyhotovený v lesklom čiernom prevedení, rovnako ako písmená tvoriace názov modelu. Celý vzhľad je zavŕšený novým znakom E-Tech hybrid alebo Plug-in hybrid, ktorý je umiestnený na zadnej časti vozidla.

Vo vnútri môžeme nájsť podobný ladený dizajn s ozdobnými prvkami vo farbe Warm Titanium. Patrí medzi ne kontrastné prešívanie čalúnenia a ozdobné prvky na palubnej doske a ventilačných otvoroch. Na volante je písmeno „E“ ako charakteristické označenie pre E-Tech.

Táto špeciálna verzia je na Slovensku dostupná pri modeloch Arkana a Captur. Pre model Arkana E-Tech engineered sú objednávky otvorené. Prvé vozidlá v tejto špeciálnej verzii môžu záujemcovia očakávať v posledných mesiacoch tohto roka 2022. Model Captur v novej verzii bude možné objednať na prelome leta a jesene, pričom príchod vozidla sa očakáva začiatkom roka 2023.

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní