Autosuv.sk

Ostatné

Slovenský úspech v pretekoch anglických veteránov nad Hainburgom

Pretekám tam už 21 rokov, nikdy som nevyhral a zrazu som nahovoril kamaráta. Pištik neváhal a pekne so mnou vybabral, keď zobral zlatý pohár za prvé miesto.
Slovenský úspech v pretekoch anglických veteránov nad Hainburgom

Prišiel, videl, zvíťazil.

Tak nejak sa dá nazvať účasť Štefana Vaška z Bábu s vozidlom Austin Haeley 3000 MK III na pretekoch do vrchu nad mestečkom Hainburg!!

Viedenský Club anglických športových veteránov, tam usporiadal už 41. ročník jazdy pravidelnosti do vrchu. Pre mňa fotografa je to konečne akcia, na ktorej vidím iné autá, ako na našich zrazoch. Štartové pole tam ovládajú hlavne anglickí štvorkolesoví krásavci.

Pretekám tam už 21 rokov a nikdy som nevyhral a zrazu som nahovoril kamaráta. "Pištik, poď so mnou, aby som tam nebol sám zo Slovenska." Pištik neváhal a pekne so mnou vybabral. Medzi prvou a druhou jazdou mal rozdiel len O:00,193 sekundy, tým si zabezpečil, že krásny zlatý pohár za prvé miesto putuje na Slovensko.

Ja som sa obetoval a v druhej jazde som zastavil na mieste, kde som sa snažil nafotiť niečo s rozmazaným pozadím, aby ste sa mali na čo pozerať. Dúfam, že sa mi to podarilo!!

PS: Na titulnej fotke sa Pišta Vaško posilňuje pred jazdou!!!

Marián Bazala

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní

link