Autosuv.sk

Ostatné

Toto je 5 najlepších áut pre mladých.

Máš po osemnástke, ešte si ani poriadne nezmaturoval, ale tvoje zapálenie pre autá ťa núti vymeniť autobusy za vlastný stroj? Tak to si na správnej adrese!
Toto je 5 najlepších áut pre mladých.

Nechce sa ti čakať na zastávke a tlačiť sa v autobuse so spotenými ľuďmi a dôchodcami, ktorým vadí úplne všetko? Chceš, aby tvoje auto nielen fungovalo, ale aj vyzeralo? Tak to si na správnej adrese! V rebríčku top 5 áut pre mladých sú zohľadnené všetky tvoje túžby a očakávania. Autá nie sú príliš drahé (limit 7000€), nie sú staré (najviac 11 rokov), sú spoľahlivé (TUV) a pritiahnu pohľady nejednej kočky.

5. Audi A4

Exkluzivita tejto značky, relatívne dobré výsledky testov spoľahlivosti a celkový elegantný dizajn auta si priam vyžadujú, aby sa aj tento model ocitol v našom rebríčku. Aj keď je pravda, že za týmto autom sa obzrie nejedna baba, treba dať pozor na jeden háčik. Tým je cena údržby takéhoto automobilu, ktorá sa dokáže vyšplhať celkom vysoko.

Audi A4
Audi

4. Volvo V70

 

Škandinávske oceľové srdce v tomto stroji bije naozaj spoľahlivo a neutícha. Nielen nízka spotreba a celkom prijateľné obstarávacie náklady, ale hlavne výsledky v spoľahlivosti sú tie hlavné devízy tohto Vikinga. A ešte aj dobre vyzerá. Či?

Volvo V70
Volvo

3. VW Golf

 

Kto nepočul o Volkswagene Golf, asi ani nie je z tejto planéty. Toto auto je nielen rozšírené a pekné, dokonca sa z neho stal oporný bod tuningového priemyslu a kult celkovo. Pre toto auto vhodné do mesta, ktoré je spoľahlivé a citlivé ku tvojej peňaženke, je na trhu široký sortiment vylepšení, ktoré z bežného auta spravia to TVOJE auto. Nech chalani čumia, keď sa dovezieš do školy.

Volkswagen Golf 5
betterparts.org

2. Honda Civic

 

Dvetisícšestková faceliftovaná Honda Civic má futuristický výzor nielen zvonka, ale aj zvnútra. V rebríčkoch spoľahlivosti sa umiestnila lepšie ako bronzový hráč a preto si zaslúži druhé miesto. Ideálna pre každého, kto sa považuje za mestský typ. Za svoje peniaze si môžeš kúpiť bleskový Type R, alebo ušetriť a vezmeš frajerku k moru.

Honda Civic
carbuyer.co.uk

1. Honda CR-V

 

Chlap do koča i do voza. Taký, ktorý dokáže zdolať každú prekážku tak ako jeho auto. Honda CR-V poskytuje obrovský priestor. Nielen, že sa do tohto auta nabalíš na dovolenku ako nič, ešte aj vyzerá napohľad atraktívne. Ideálna voľba pre každého športovo založeného tínedžera. Kúpa tohto auta je finančne náročnejšia, ale v testoch kazivosti sa umiestnilo najlepšie z našej pätice a preto si zaslúži uzatvárať náš zoznam.

Tagy

Pokračovať v čítaní