Autosuv.sk

Ostatné

Útek pred policajtmi: Čech predvedie, ako by vyzerať nemal

Ak sa už vydáte na útek pred policajtmi, mali by ste mať dostatočné schopnosti, aby to neskončilo fiaskom. Nemali by ste však utekať nikdy. Môžete skončiť na posmech celému internetu.
Útek pred policajtmi: Čech predvedie, ako by vyzerať nemal

Minulý rok v lete unikal šialený český vodič pred políciou naozaj brutálnym spôsobom. Informovali sme o tom v článku ešte v auguste. Dnešný záber vznikol takisto minulé leto a tiež v Česku. Jediný rozdiel je v tom, že pokým vám pri prvom tuhla krv v žilách, 25 ročný chlapec z Olomouca vás skôr pobaví.

Na videu vidieť mladíka na striebornom BMW unikajúceho pred policajnou Škodovkou. Vyzerá to tak, že ani čierne disky autu nepridali na rýchlosti a policajného vozidla sa počas celej cesty nevedel striasť. Najväčší problém pri úteku však boli jeho vodičské schopnosti. Zmätočné správanie zapríčinilo, že mladík často reagoval bez rozmyslu a na poslednú chvíľu. Pri takejto zadokolke by sme čakali aj nejaký drift. Šmyku sa síce dočkáme, ale neriadeného. Vodič vo vysokej rýchlosti na mokrej vozovke nezvládol kruhový objazd a "obil" si svojho bavoráka o obrubník. Vtedy sa policajtom podarilo ho zablokovať. Po násilnom vytiahnutí mladíka z auta ho spacifikovali. Vodič sa však odmietol podrobiť dychovej skúške, skúške na iné omamné látky a aj krvným testom.

Pravdepodobný dôvod úteku mladíka prišiel ihneď po legitimácií. Vodič mal udelené dva nezávislé zákazy riadenia motorových vozidiel v trvaní až do roku 2021. Takisto jazdil na vozidle bez predného EČV a s uplynulou technickou kontrolou.

I keď všetky tieto fakty mladíkovi poriadne priťažia, najväčší problém má zo samotného úteku. Bude riešený pre podozrenie z trestného činu marenia úradného výkonu.

zdroj: Youtube.com

Pokračovať v čítaní