Autosuv.sk

Ostatné

Veteránska jazda 2021 Stredom Európy

Tohto roku bol počet účastníkov pre pandémiu obmedzený. Tak sa jazdy zúčastnilo 110 posádok áut a motoriek.
Veteránska jazda 2021 Stredom Európy

Milí nadšenci veteránskych áut a motoriek. Aj tento rok, tak ako každý rok 15. septembra, sme brázdili okresmi Žiar nad Hronom, Martin a Turčianske Teplice na našich nádherných tátošoch na dvoch alebo štyroch kolesách. Na prekrásnych fotkách Mariána Bazalu môžete vidieť, že nám vyšlo nádherné počasie počas celej jazdy od štartu na Kremnických Baniach, až po cieľ v Turčianskych Tepliciach.

Tohto roku bol počet účastníkov pre pandémiu obmedzený. Tak sa jazdy zúčastnilo 110 posádok áut a motoriek, ktoré boli vopred registrované. Prvá naša zastávka bola v Hornej Štubni, kde máme teraz náš nový klub a brali sme nášho najmladšieho člena Adamka. Pokračovali sme do Príboviec, kde nás vítalo množstvo ľudí, lebo mali Deň obce spojený s malým jarmokom. Tu sme pobudli dosť dlho, aby si ľudia mohli autá a motorky poprezerať dosýta a my sa dosýta najesť – pripravili nám výborné rezne a šalát. Ako nám chutilo, vidno aj na fotkách.

Ďalšia naša stála zastávka bola v Kláštore pod Znievom - dedine roka 2021, kde stojíme radi už niekoľko rokov. Tu nás čaká vždy množstvo natešených ľudí a taktiež pohostenie. Náš názor je taký, že nikto z účastníkov nemohol byť hladný a smädný.

Na každej našej zastávke sme mali ozvučenie so super komentárom Jána Sklenára, ktorý podal informácie o jazde a tiež porozprával niečo o našom klube a čo to porozprávali aj účastníci. Chceme Vás informovať, že máme od tohto roku nového predsedu, vlastne predsedkyňu „super babu“ Ľubicu Tabajovú.   

Tešíme sa na budúci 9. ročník!

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní

link