Autosuv.sk

Ostatné

Video: Vodič unikal pred policajtmi. Spravil začiatočnícku chybu

Policajné naháňačky sú v USA takmer samostatné relácie. Vodičovi na tomto videu sa dlho darilo utekať. Jeho šance premárnila nezmyselná nehoda.
Police chase that just happened, suspect crashes into someone's truck

Ak ste naozaj takí trúfalí, že sa pred policajtmi dáte na útek, aspoň by ste mali vedieť šoférovať. Vodič z Los Angeles, ktorý sa po ozbrojenom útoku brokovnicou rozhodol utiecť pred zákonom, doplatil na vlastnú nepozornosť.

Na videu si môžete pozrieť koniec záznamu z viac ako 20 minútového prenasledovania vodiča, podozrivého zo zabitia. Nedokážeme odhadnúť, čo sa takému človeku mohlo hnať hlavou, ale jeho psychický stav začal výrazne vplývať na jeho jazdu. V posledných sekundách naháňačky začal nezmyselne meniť jazdné pruhy a kľučkovať po šesťprúdovej ceste. Prvý kúsok mu vyšiel, keď si ho vodič pripájajúceho sa auta všimol. Druhý manéver pri predbiehaní kamiónu však skončil neslávne. Vodič pravdepodobne stratil pozornosť a nestihol sa vyhnúť pickupu, ktorý bol za kamiónom. Nabúral doň a svoje auto tým odpísal.

Bolo už len otázkou sekúnd, kedy sa vodič vzdá a nakoniec sa skutočne odovzdal do rúk polície. Napokon, kto kedy dúfal, že unikne pri policajnej naháňačke? Na tohto jedného podozrivého sme na videu narátali najmenej 21 policajtov.

Tagy

Pokračovať v čítaní