Autosuv.sk

Ostatné

Vodič unikol iba o vlások. Hrozil mu náraz v 240 km/h!

Nemecké diaľnice nemajú všeobecne platiace rýchlostné obmedzenie. I keď sú na väčšine miest regulované dopravnými značkami, stále existuje dosť úsekov, kde je možné jazdiť akokoľvek rýchlo. Vodič audi na videu nechtiac, ale názorne ukáže, prečo by sa nemalo chodiť rýchlo
Vodič unikol iba o vlások. Hrozil mu náraz v 240 km/h!

Nemecké diaľnice nemajú všeobecne platiace rýchlostné obmedzenie. I keď sú na väčšine miest regulované dopravnými značkami, stále existuje dosť úsekov, kde je možné jazdiť akokoľvek rýchlo. Vodič audi na videu nechtiac, ale názorne ukáže, prečo by sa nemalo chodiť rýchlo napriek chýbajúcemu obmedzeniu.

Vodič unikol iba o vlások. Hrozil mu náraz v 240 km/h!

zdroj: Youtube.com

Vodič bielej dodávky, ktorý vodiča Audi takmer zblokoval, sa rozhodol prejsť z pripájacieho pruhu priamo do ľavého bez toho, aby skontroloval situáciu. Vyblikanie, vytrúbenie a prudká brzda sú to, čo obom vodičom zachránilo život. Ak by si ale vodič dodávky auto nevšimol včas, náraz by bol neodvratný a možno až smrteľný. Na ceste treba myslieť aj za druhých. Nie je totiž až tak dôležité, kedy tam budeme, ale to, že sa tam dostaneme.

Slovami Jeremyho Clarksona: „ Rýchlosť ešte nikdy nikoho nezabila. To, čo ťa dostane, je náhle zastavenie."

Tagy

Pokračovať v čítaní