Autosuv.sk

Ostatné

Volkswagen prezradil slovenské ceny Golfu Variant

Nemecký výrobca len pred pár hodinami predstavil nové kombi modelovej rady Golf a už poznáme aj jeho slovenské ceny.
Volkswagen prezradil slovenské ceny Golfu Variant

Viac informácií o novom Golfe Variant a Alltrack sme zverejnili včera a nájdete ich v nasledujúcom článku - KLIKNITE SEM! Hneď na to zverejnil ceny Golfu Variant slovenský importér značky Volkswagen. Základná cena kombi vo výbave "Golf" štartuje na sume 18 240 eur.

Volkswagen aj pre Golf Variant nanovo nakonfiguroval štruktúru vybavenia. Nad základnou verziou „Golf“ figurujú línie „Life“, „Style“ a „R-Line“. Rozšírené sériové vybavenie už pri základnej verzii zahŕňa napríklad prvky ako asistenčný systém na udržiavanie jazdného pruhu „Lane Assist“, protikolízny systém „Front Assist“ s rozpoznávaním chodcov a funkciou automatického núdzového brzdenia, nový odbočovací asistent, elektronická uzávierka diferenciálu XDS a ďalšie. Pre nový Golf Variant bude k dispozícii široká ponuka motorov. Všetky majú prepĺňanie turbodúchadlom a priame vstrekovanie paliva. Na výber budú benzínové motory TSI, naftové TDI, ako aj motor 1.5 TGI na stlačený zemný plyn CNG.

S novou generáciou kombi Golf Variant prichádza na trh aj druhá generácia modelu Golf Alltrack. Ako kombinácia crossoveru a kombi má nový Golf Alltrack sériovo permanentný pohon všetkých kolies (4MOTION), vyššiu svetlú výšku, špecifický dizajn s novými nárazníkmi a plastovými ochrannými prvkami na karosérii, ako aj individualizovaný interiér. Po technickej stránke Golf Alltrack zodpovedá novému kombi Golf Variant. Okrem digitalizovaného kokpitu sú preň k dispozícii aj všetky asistenčné systémy ako napríklad „Travel Assist“ (na asistovanú jazdu do rýchlosti 210 km/h) a adaptívne svetlomety „IQ.LIGHT – LED Matrix“. Cenu Alltracku zatiaľ nepoznáme.

Cenník Golf Variant

Tagy

Pokračovať v čítaní