Autosuv.sk

Inzercia

Hyundai i20 láka zľavami aj novou športovou výbavou

Ak hľadáte šikovné auto na každý deň s výrazným dizajnom, slušným vnútorným priestorom, vysokou bezpečnosťou a modernou konektivitou, neprehliadnite nový Hyundai i20.
Hyundai i20 láka zľavami aj novou športovou výbavou Hyundai

Že nie je správny čas na kúpu nového auto? Možno opak je pravdou. Ak hľadáte šikovné auto na každý deň s výrazným dizajnom, slušným vnútorným priestorom, vysokou bezpečnosťou a modernou konektivitou, neprehliadnite nový Hyundai i20. Obzvlášť teraz, keď je k dispozícii aj v športovo ladenej výbave N Line a s atraktívnymi zľavami a výhodami.

Najlepšia konektivita v triede a ovládanie hlasom s technológiou Bluelink.

Športová výbava N Line

Skvelou správou je, že nový i20 je teraz po prvý raz k dispozícii aj v športovo ladenej výbave N Line. Má nápadný dizajn inšpirovaný motoršportovými špeciálmi Hyundai a ponúka dynamický jazdný výkon.

Výrazný, športový dizajn nie je jeho najväčšou prednosťou. Tú spoznáte, keď stúpite na plyn.

Na výber je zaujímavá paleta benzínových motorov – od tradičnej 4-valcovej atmosféry po turbom preplňovaný motor s mild hybridnou technológiou a výkonom až 88 kW (120 k). Hyundai i20 N Line má už v základnej výbave 8-palcový displej infotainmentu či cúvaciu kameru. Jeho cena začína na sume 15 090 €.

Už od 98 € mesačne aj s poistením

V roku 2020 sa predalo vyše 1 300 kusov modelu i20 a nebola to náhoda. Ponúka totiž skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Teraz je i20-tka vďaka financovaniu Refresh paušál ešte dostupnejšia.

S najlepšou spotrebou a emisiami CO2 vo svojej triede ušetríte s novou i20 svoju peňaženku i životné prostredie.

Po zaplatení akontácie platí zákazník nízke mesačné platby, pretože po najazdení do 30 000 km ročne aj po troch rokoch Hyundai garantuje zostatkovú hodnotu minimálne 30 % z počiatočnej ceny vozidla. Nový model i20 je dostupný už od 98 € mesačne aj s povinným zmluvným a havarijným poistením.

Nový balík výhod COOL

Hyundai aktuálne ponúka k vybraných skladovým vozidlám aj špeciálny balík výhod COOL. Novučičké auto je teraz možné získať s dodatočnou zľavou a kompletnou sadou štyroch zimných pneumatík zadarmo. Navyše poplatok za registráciu nového vozidla Hyundai zákazníkom preplatí.

Asistenčné prvky SmartSense dajú pozor na to, aby ste sa držali vo svojom pruhu a pomôžu vám aj s parkovaním.

Nechýba ani 5-ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov. Na auto dostupné skladom nemusíte čakať a všetko podstatné vybavíte bezpečne z domu cez internet alebo telefón.

Ak vás nový Hyundai i20 zaujal a radi by ste sa dozvedeli viac, navštívte www.hyundai.sk.

Zdroj: Hyundai Motor Slovakia

Pokračovať v čítaní