Autosuv.sk

Veterány

ESET Historic Cup Piešťany

Ďalšie kolo ESET Historic Cupu sa uskutočnilo v Piešťanoch.
ESET Historic Cup Piešťany

V sobotu sme absolvovali ďalší event ESET Historic Cup. Za krásneho, ale veterného počasia sa 30 pretekárskych a športových oldtimerov preháňalo po dráhe bývalej Ceny Slovenska. Staré známe automobily Fiat 128 SC, Škoda 1000 MB a 120S či BMW rôznych kategórií doplnili novici p. Krajčovič na Škode 1000 MB Rally a p. Suty s Porsche 924.

"Zákuskami" na dráhe boli vynovené vozidlá Škoda 130 RS pánov Hupku, Belicu a Valka, ktoré doplnil stály účastník p. Švihorík. Víťazmi jednotlivých jázd pravidelnosti boli V. Filakovský na BMW a T. Stegmár na Škode MTX.

Už rozbehnutý KRUPA dámsky pohár sa teší veľkému záujmu a mali sme už aj dve nové víťazky jednotlivých jázd - Silvia Haberlandová a Katarína Krajčovičová si užili svoju chvíľu slávy na stupňoch víťazov.

Spestrením stretnutia bolo pristavanie civilného lietadla, ale až po všetkých jazdách pravidelnosti. Tešíme sa na ďalšie stretnutie v Trebaticiach, medzitým ešte absolvujeme exhibičné jazdy pravidelnosti do vrchu na Pezinskej Babe 18.6.2022, na ktoré Vás srdečne pozývame.

Ing. Jozef Pavlik

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní