Autosuv.sk

Veterány

Zemplín Veterán Rallye 2023

Zemplínska šírava príchodom veteránov ožila a zvedaví návštevníci sa tešili všetkým účastníkom skvelého podujatia.
Zemplín Veterán Rallye 2023

Na východe sa diali počas víkendu od 22.6. do 25.6. úžasné veci. Veterány z celého Slovenska a Česka zaparkovali na námestí v Michalovciach a odštartovali Zemplín Veterán Rallye 2023.

Nikto sa nemohol sťažovať, že 17-stykrát to bude to isté, pretože sa otvorilo novučičké Múzeum veteránov "História na kolesách", a pretože sa členovia Zemplín Veterán Clubu v Michalovciach rozhodli rozprúdiť cestovný ruch na Zemplíne, uviedli na zemplínske cesty cestný turistický vláčik "Veterán Expres".

Ešte stále sa Vám to zdá málo? Tak do tretice! Ich najmladší člen klubu Janko Drinka sa rozhodol, že prejde na veteráne Jawa 50/21 celý svet. Počkáme si na neho.... Krásne trasy po celom Zemplíne počas štyroch dní boli popretkávané nielen skvelými pretekmi pod Vihorlatom, ale prešli sme aj po vodnom chodníku v Oboríne.

Tokajský kraj nás vítal nielen so skvelým vínom, ale aj piesňou. A spieval nám úžasný Martin Chodúr. Zemplínska šírava príchodom veteránov ožila a zvedaví návštevníci sa tešili všetkým účastníkom skvelého podujatia. A že vraj tam na východe nič nie je....

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní