Autosuv.sk

Novinky SUV

Mitsubishi L200 Power Performance je praktická "imidžovka"

Tentokrát nám Mitsubishi pripravilo špeciálnu mestskú verziu pre rodinu.
Mitsubishi L200 Power Performance je praktická "imidžovka" Mitsubishi

Slovenské zastúpenie Mitsubishi už tradične pripravuje špeciálne verzie svojho pick-upu L200. Po cestovateľsky a terénne zameraných verziách Rock Proof a Mountain Sherpa prichádza tentokrát prekvapivo mestský show car s názvom Power Performance.

Mitsubishi L200 Power Performance je určené nielen ako úžitkové firemné vozidlo, ale súčasne ako rodinné auto na dovolenku. Terénne ambície ostávajú v tomto prípade na druhej koľaji, na druhej strane schopnosť jazdy v teréne ostala zachovaná.

L200 Power Performance sa chváli výkonom zvýšeným na 173 k a krútiacim momentom 502 Nm. O úpravu pohonnej jednotky sa postarala spoločnosť Stteinbauer. Od základného modelu sa však špeciálna verzia odlišuje hlavne extra výbavou.

Model Power Performance vychádza z výbavy L200 DC Instyle a disponuje nasledujúcou doplnkovou výbavou:

  • čierny pevnostný rám za kabínou
  • hliníková roleta na ložnej ploche
  • plochý LED svetlomet ARB na streche
  • kompletná plastová vložka v ložnej ploche
  • záťažový gumený koberec v ložnej ploche
  • sound systém Kufatec
  • polep Power Performance.

Súčasťou sound systému od spoločnosti Kufatec je výfukový systém Sound Booster Pro, ktorý slúži na generovanie a napodobnenie zvuku motorov V6 a V8 s možnosťou ladenia prostredníctvom telefónu. Základom je generátor zvuku.

Vstupný elektrický signál (napríklad rýchlosť, či elektronický plyn) je vyslaný do systému elektroakustického meniča, ktorý generuje zvukový signál. Ten je následne cez potrubie posielaný do výfukového systému.

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní