Autosuv.sk

Ostatné

Ferrari 250 Testa Rossa prichádza ako zmenšený elektrický model

Zákazníci si môžu navrhnúť vlastnú farebnú kombináciu svojho modelu.
Ferrari 250 Testa Rossa prichádza ako zmenšený elektrický model

The Little Car Company je nám už dobre známa firma, ktorá prináša zmenšené historické modely vozidiel. V minulosti sme na našom webe informovali o zmenšenom Aston Martine DB5, či o Baby Bugatti II.

Teraz je v ponuke aj legendárne Ferrari 250 Testa Rossa. Rovnako ako ďalšie zmenšené kópie, aj v tomto prípade bol použitý rovnaký elektrický pohon. Výkon vozidla možno meniť zmenou režimu podľa schopností šoféra, a tak ho môžu šoférovať deti aj dospelí.

K dispozícii sú nasledovné režimy:

Novice mode: 1kW / 24km/h
Comfort mode: 4kW / 40km/h
Sport mode: 10kW / 80km/h
Race mode: 12kW / 80km/h

Záujemcovia o zmenšený model majú teraz k dispozícii konfigurátor, kde si môžu navrhnúť a rezervovať vozidlo podľa svojho želania. Navyše si ho vďaka rozšírenej realite možno pozrieť v 3D v životnej veľkosti. Konfigurátor nájdete TU.

Zmenšený model 250 Testa Rossa možno vylepšiť o Pacco Gara Upgrade. Spolu s týmto vylepšením sa zdvihne výkon na 14 kW, model dostane nastaviteľné pruženie, priamejší prevod radenia, prídavné vonkajšie spätné zrkadlo, vŕtané brzdové kotúče a prídavné svetlá.

Vyšší výkon si vyžaduje aj vyššiu bezpečnosť v podobe pretekárskych bezpečnostných pásov a odnímateľnej konštrukcie, ktorá chráni šoféra pri prevrátení vozidla. Cenu zmešeného Ferrari nepoznáme, ale určite neklesne pod 35 000 eur a lepšie vybavená verzia presiahne aj 50 000 eur.

Obrázky

Tagy

Pokračovať v čítaní