Autosuv.sk

Ostatné

Ford ponúka 2 500 dolárov za zmenu objednávky z Bronca na iný model

Ford nestíha vyrábať dostatočný počet vozidiel Bronco. Problémom je veľký dopyt a problémy v dodávateľskom reťazci, preto prichádza s netradičnou ponukou.
Ford ponúka 2 500 dolárov za zmenu objednávky z Bronca na iný model

Ford Bronco je od predstavenia veľmi úspešný model a v kombinácii s celosvetovými problémami v dodávateľskom reťazci to znamená, že Ford nedokáže pokryť dopyt po vozidle. Momentálne sú objednávky Bronca modelového roku 2023 zastavené a tiež nie je možné objednať vozidlo modelového roku 2024. Výnimkou môžu byť len ojedinelé kusy u niektorých predajcov.

Ford sa rozhodol ponúknuť v USA zľavu 2 500 dolárov pre tých, ktorí zmenia svoju objednávku z modelu Bronco na iné vozidlo Ford. Konkrétne na modely Escape, Bronco Sport, Edge, Explorer, Expedition, Ranger a F-150.

Druhou možnosťou pre registrovaných záujemcov je zmena výbavy vozidla. Odstránením niektorých prvkov môžu dosiahnuť dodanie svojho vozidla a tiež kompenzácie v hodnote 2 500 dolárov. Ďalšou možnosťou je zrušenie objednávky a vrátenie depozitu v hodnote 100 dolárov. Poslednou štvrtou možnosťou je zrušenie objednávky a objednanie vozidla modelového roku 2024.

Ford v júli 2022 oznámil príchod prísne limitovaného počtu vozidiel Bronco aj na vybrané európske trhy. Po problémoch vo výrobe sa zdá, že do Európy príde minimálny počet kusov a zrejme zo zdržaním. Pôvodne sa plánovalo s dostupnosťou Bronca v Európe od konca roku 2023.

Tagy

Pokračovať v čítaní