Autosuv.sk

Ostatné

Modernizovaný Hyundai i20 dostal slovenskú cenu

Na Slovensku sa predáva s dvoma benzínovými motormi a v troch úrovniach výbavy.
Modernizovaný Hyundai i20 dostal slovenskú cenu

Nový Hyundai i20 sa na Slovensku predáva s dvoma motorizáciami. 4-valcový atmosférický benzínový motor 1,2i má výkon 62 kW (84 k) a je spojený s 5-stupňovou manuálnou prevodovkou. 3-valcový turbo benzín 1,0 T-GDi s výkonom 74 kW (100 k) je k dispozícii so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou DCT prevodovkou.

Na výber sú tri stupne výbavy – Comfort, Family a Style – pričom v najbližších mesiacoch pribudne aj možnosť voľby športovo ladenej výbavy N Line. Cena nového Hyundai i20 začína na sume 14 240 eur s motorizáciou 1,2i, resp. 15 140 eur s motorizáciou 1,0 T-GDi.

Modernizovaný Hyundai i20 chce zaujať odvážnymi farebnými kombináciami. Na výber je osem farieb exteriéru a v najvyššej výbave Style je na výber aj voliteľná čierna strecha. Tri exteriérové farby sú úplne nové: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl a Meta Blue Pearl.

Nový i20 je vybavený modernými technológiami, ako sú 4,2-palcový LCD klaster, USB typu C, eCall druhej generácie založený na 4G sieti a aktualizácie máp Over-the-Air (OTA). Vylepšený bol tvar a vzor predného nárazníka aj masky chladiča. Zmenou prešiel tiež zadný nárazník a dizajn zadných svetiel. Pribudli aj 16 a 17-palcové kolesá s novým dizajnom.

Tagy

Pokračovať v čítaní