Autosuv.sk

Ostatné

Nový Mercedes T sa predáva od 22 772 eur

Najlacnejšia verzia kombinuje benzínový štvorvalec s výkonom 75 kW a 6-stupňovú manuálnu prevodovku.
Nový Mercedes T sa predáva od 22 772 eur

Po nemeckej cene už poznáme aj slovenskú cenu nového Mercedesu Triedy T. Osobná verzia začína na sume 22 772 eur, platí to pre benzínový model T 160 s výkonom 75 kW a s manuálnou prevodovkou.

Kompletný cenník zatiaľ na stránke importéra nie je k dispozícii a ani v tlačovej správe neprezradil cenu ďalších motorizácií. O pohon novej Triedy T sa starajú 4-valcové motory. Benzínová jednotka s objemom 1,3 l je k dispozícii s výkonom 75 a 96 kW. Objemnejší naftový motor 1,5 l môže produkovať výkon 70 kW resp. 85 kW. Okrem 6-stupňovej manuálnej prevodovky je k dispozícii aj 7-stupňová dvojspojková prevodovka (s výnimkou slabšej benzínovej verzie).

Za vyššiu výbavu Style si Mercedes vypýta príplatok 1 336 eur a a za Progressive 2 811 eur. Okrem toho možno model dovybaviť viacerými balíkmi.

Technický balík za 1 383,60 eur zahŕňa funkciu KEYLESS-GO, bezdrôtové nabíjanie, dve rozhrania USB na stredovej konzole v oblasti zadných sedadiel, asistenta diaľkového svetla, ako aj vysokovýkonné svetlomety s LED a zadné svietidlá, ktoré sú čiastočne vybavené technológiou LED.

Zimný balík (cena momentálne nie je dostupná) kombinuje vyhrievanie sedadiel vodiča a spolujazdca, vyhrievaný multifunkčný volant a vyhrievané čelné sklo.

Balík zrkadiel 243,60 eur obsahuje priklápateľné vonkajšie zrkadlá a vnútorné zrkadlo s automatickým stmavovaním.

Balík navigácie 686,40 eur zahŕňa infotainment MBUX s integrovanou navigáciou, aktuálne informácie o premávke a rozšírené funkcie, ako je inteligentný hlasový asistent „Hey Mercedes“ (Ahoj, Mercedes). Túto výbavu dopĺňa asistent sledovania dopravných značiek. V kombinácii s líniami Style a Progressive je súčasťou výbavy aj náladové osvetlenie v ôsmich farbách.

Tagy

Pokračovať v čítaní