Autosuv.sk

Ostatné

Škoda odhaľuje svetlomety modernizovanej Scaly a Kamiqu

Premiéra modernizovanej Škody Scala a Kamiq sa blíži a český výrobca nám odhalil ďalšie detaily.
Škoda odhaľuje svetlomety modernizovanej Scaly a Kamiqu

Pred digitálnou svetovou premiérou vynovených modelov Škoda Scala a Škoda Kamiq vydáva česká automobilka sériu dizajnových náčrtov, ktoré ukazujú vynovenú prednú časť a svetlomety. Štyri roky od prvého spustenia výroby predstavuje Škoda Auto vylepšenia svojho kompaktného modelu a mestského SUV, ktoré zahŕňajú technické vylepšenia a omladený vzhľad. Už skôr zverejnila skice oboch vozidiel. Nájdete ich TU!

Prepracované predné svetlomety Škody Scala (na titulke) teraz siahajú až k mriežke chladiča. Pásy denných svetiel v predných svetlometoch sa zbiehajú na spodnom aj hornom okraji svetlometov, pričom sa na vonkajšom okraji zakrivujú a vytvárajú nový výrazný svetelný podpis.

Skoda Kamiq

Vylepšený bol aj dizajn svetlometov Kamiqu. Horný prvok charakteristických delených svetlometov je teraz štíhlejší a má ešte výraznejší dizajn. Hlavné svetlomety pod nimi narástli a obsahujú príplatkové predné svetlomety TOP LED Matrix s výraznými šesťuholníkovými Matrix modulmi, ktoré sú po prvýkrát dostupné pre Kamiq aj Scala.

Digitálna svetová premiéra vynovených vozidiel Škoda Scala a Škoda Kamiq sa uskutoční 1. augusta 2023.

Tagy

Pokračovať v čítaní