Autosuv.sk

Ostatné

Vynovený Hyundai Bayon štartuje na sume 16 790 eur

Modernizovaný Hyundai Bayon prichádza na slovenský trh.
Vynovený Hyundai Bayon štartuje na sume 16 790 eur

Hyundai oficiálne predstavil modernizovaný Bayon v januári tohto roka, teraz ho uvádza na slovenský trh. Vynovený Bayon je v ponuke s dvoma benzínovými motormi a v troch úrovniach výbavy vrátane zabudovanej 10,25-palcovej navigácie, digitálnej prístrojovej dosky so 4,2-palcovým displejom či zadnej parkovacej kamery už v základe. Akciová cena vozidla začína na sume 16 790 eur.

Pod kapotou benzínové motory

Základom ponuky v novom Bayone je atmosférický štvorvalec 1,2i (58 kW / 79 k) v kombinácii s 5-stupňovou manuálnou prevodovkou.

Viac výkonu a dynamiky poskytuje prepĺňaný trojvalec 1,0 T-GDi (74 kW / 100 k) v kombinácii buď so 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou. Obe motorizácie sú spojené výlučne s pohonom prednej nápravy.

V základe je navigácia aj zadná kamera

V štartovacej výbave Comfort je nový Bayon „obutý“ na 15-palcových pneumatikách, za príplatok 500 eur je však možné dokúpiť si Dizajn Pack so 16-palcovými kolesami. Je vybavený LED denným svietením a prednými halogénovými svetlometmi, vonkajšími spätnými zrkadlami so zabudovanými ukazovateľmi smeru a praktickými pozdĺžnymi strešnými lyžinami. K štandardu patrí aj výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, ktorý môže byť v rámci príplatkového balíka Winter Pack (500 eur) aj vyhrievaný, rovnako ako predné sedadlá.

K základnej výbave nového Bayonu patria aj zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera, digitálna prístrojová doska s centrálnym 4,2” TFT LCD displejom a integrovaná navigácia s 10,25-palcovým farebným LCD displejom s podporou služieb Apple CarPlay, Android Auto.

Okrem toho sú v ponuke aj výbavy Family a Stle. Celkovo si pri novom Bayone môžu záujemcovia vybrať až z deviatich farieb exteriéru. Bezpríplatkovou je perleťová Mangrove Green, za príplatok 690 € sú v ponuke perleťové aj metalické farby vrátane žiarivej Lucid Lime. Prvé kusy nového Hyundai Bayon sa u autorizovaných predajcov objavia v priebehu leta.

Tagy

Pokračovať v čítaní